USŁUGI

MICRORISC specjalizuje się w badaniach, rozwoju oraz dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań oraz podzespołów dla producentów elektroniki. Oprócz indywidualnych projektów czy też własnej platformy do komunikacji bezprzewodowej IQRF, Microrisc oferuje najwyższej jakości komponenty elektroniczne takich firm jak: MicrochipFujitsuHiroseKineticFormikeNeoway oraz Circuit Design.

Microrisc jest autoryzowanym dystrybutorem przekaźników Fujitsu na terenie Czech oraz Słowacji od 2002 roku. Microrisc był pierwszym importerem oraz użytkownikiem przekaźników Fujitsu. Obecnie Fujitsu ma swoje siedzibę w Holandii a Microrisc od roku 2000 jest autoryzowanym dystrybutorem na terenie Wschodniej Europy.

INFORMACJE

Kluczowe słowo jakie określa przekaźniki Fujitsu to jakość. Fujitsu posiada w swoim portfolio wiele różnego rodzaju przekaźników, które maja zastosowanie w wielu różnych aplikacjach.

W roku 1996 Fujitsu połączyło się z Takamisawa Electric wprowadzając do swojej oferty znane przekaźniki tej firmy. Łącząc najlepsze cechy obu firm, przekaźniki Fujitsu są jednymi z najlepszych produktów na rynku odgrywając znacząca rolę w tym segmencie.

PORTFOLIO

  • przekaźniki elektromechaniczne
  • przekaźniki zasilania
  • przekaźniki sygnału
  • przekaźniki wysokiej częstotliwości
  • przekaźniki dedykowane dla sektora automotive
Fujitsu portfolio

REFERENCJE

Przykłady implementacji projektowych Microrisc oraz innych projektów dostępne są w sekcji Referencje.

KONTAKT

MICRORISC s.r.o. (Ltd.)
Prumyslova 1275, 506 01 Jicin, Czech Republic
Company ID: 25 92 16 81, VAT: CZ 25 92 16 81
Phone +420 493 538 125
GSM +420 777 573 357
sales@microrisc.com
support@microrisc.com
www.microrisc.com

Polska:
Sebastian Hopp - Sales Channel Director
sebastian.hopp@microrisc.com
GSM PL: +48 604 756 276

PRZYDATNE LINKI

FUJITSU