NAŠE SLUŽBY

MICRORISC se zaměřuje na výzkum a vývoj bezdrátových technologií (IQRF), zakázkový vývoj elektroniky a dodávky kvalitních elektronických komponent a technologií pro výrobce elektroniky. Mezi námi aktuálně zastupované řady elektronických komponent patří MicrochipFujitsuHiroseKineticFormikeNeowayCircuit Design.

MICRORISC je autorizovaným distributorem relé Fujitsu Takamisawa již od roku 1992. Tehdy jsme byli prvním dovozcem a zároveň spotřebitelem vysoce kvalitních japonských relé Takamisawa. Od roku 2000 je MICRORISC autorizovaným distributorem relé Fujitsu pro region východní Evropy.

PŘEHLED

V roce 1996 vznikla obchodní fúzí dvou gigantů na poli elektromechanických komponent firma Fujitsu Takamisawa Components. Poté v roce 2001 došlo k plné akvizici Takamisawy firmou Fujitsu. O spokojenost zákazníků se od té doby stará Fujitsu Components s evropským ústředím v holandském Hoofdorpu. Relé Fujitsu si svou vysokou kvalitou a příznivou cenou vydobyla obrovský tržní podíl. Fujitsu vyrábí relé v několika závodech v Japonsku, v Číně, v Malajsii a v Singapuru. Výrobní linky jsou certifikovány a velice sofistikovaný systém řízení jakosti je patrný ve všech fázích výroby.

Portfolio

  • signálová relé
  • vysokofrekvenční relé
  • výkonová relé
  • automobilová relé

 

Fujitsu portfolio

Reference

Příklady zakázkového vývoje společnosti MICRORISC, využití bezdrátové technologie i dodávaných komponent si prohlédněte v našich referencích

Kontakty

MICRORISC s.r.o.
Průmyslová 1275, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín
IČO: 25 92 16 81
DIČ: CZ 25 92 16 81

Telefon +420 493 538 125
sales@microrisc.com
support@microrisc.com
www.microrisc.com