Naše služby

MICRORISC se zaměřuje na výzkum a vývoj bezdrátových technologií (IQRF), zakázkový vývoj elektroniky a dodávky kvalitních elektronických komponent a technologií pro výrobce elektroniky. Mezi námi aktuálně zastupované řady elektronických komponent patří MicrochipFCL ComponentsHiroseKineticFormikeNeowayCircuit Design.

MICRORISC je autorizovaným distributorem displejů Formike pro celou Evropu od roku 2012.

Přehled

Formike Electronic Co., Ltd. je vyspělá čínská společnost zabývající se návrhem, výzkumem, výrobou i prodejem monochromatických LCD, LCD modulů a souvisejících produktů. Výrobny byly založeny v roce 1999 v Shenzhenu (monochromatické produkty) a v ChangZhou (barevné displeje). Tato značka disponuje bohatými zkušenostmi z více než desítky let navrhování a zkušeností z vývoje a výroby moderních technologií. Finálními řešeními jsou standardní i zákaznické produkty s rychlou flexibilitou. Produkty jsou určeny pro telekomunikační zařízení, zákaznické produkty, přístroje techniků, automatizaci kanceláří, domácí spotřebiče, oblast IT, lékařskou techniku i automobilový průmysl a další oblasti.

Portfolio

Hlavními produkty jsou displeje s technologiemi:

  • TN/HTN/STN/FSTN/DFSTN/VA LCD panely různých provedení
  • znakové & grafické LCD moduly (COB, COG, TAB)
  • Color STN & TFT LCD moduly
  • Kapacitní & rezistivní vrstvy pro displeje
Formike portfolio
Hirose portfolio

Reference

Příklady zakázkového vývoje společnosti MICRORISC, využití bezdrátové technologie i dodávaných komponent si prohlédněte v našich referencích

Kontakty

Obchodník:
Dalibor Šíma
Telefon: +420 774 573 357
E-mail: dalibor.sima@microrisc.com

 

MICRORISC s.r.o.
Průmyslová 1275, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín
IČO: 25 92 16 81
DIČ: CZ 25 92 16 81

Telefon +420 493 538 125
sales@microrisc.com
support@microrisc.com
www.microrisc.com