Microchip Technology Inc. je americký výrobce mikroprocesorů, pamětí a analogových integrovaných obvodů. Mezi jeho produkty patří mikrokontroléry, sériové EEPROM, zařízení keeloq, RF zařízení, obvody pro správu napájení, snímače teploty, a další. Ústředí se nachází v Chandleru v Arizoně.

Spolupráce započala roku 2003 a od té doby dochází k jejímu neustálému prohlubování. Poskytujeme nejen návrhové služby pro konstrukce zákaznických zařízení s využitím součástek Microchip, ale i následné dodávky. MICRORISC zajišťuje vše od jednoduché technické podpory až po kompletní design elektronických a elektromechanických aplikací.

V roce 1996 vznikla obchodní fúzí dvou gigantů na poli elektromechanických komponent firma Fujitsu Takamisawa Components. Poté v roce 2001 došlo k plné akvizici Takamisawy firmou Fujitsu. O spokojenost zákazníků se od té doby stará Fujitsu Components s evropským ústředím v holandském Hoofdorpu. Relé Fujitsu si svou vysokou kvalitou a příznivou cenou vydobyla obrovský tržní podíl. Fujitsu vyrábí relé v několika závodech v Japonsku, v Číně, v Malajsii a v Singapuru. Výrobní linky jsou certifikovány a velice sofistikovaný systém řízení jakosti je patrný ve všech fázích výroby.

 

Kvalitní alkalické baterie a špičkové akumulátory Kinetic se v nezávislých spotřebitelských testech umísťují na předních místech. Vedle vysoké kapacity primárních článků (baterie) a perfektních vlastností článků sekundárních (akumulátory) je na produktech zajímavá také velmi příznivá cena.

Precizní a spolehlivé konektory nejvyšší kvality z produkce japonské firmy Hirose patří ke světové špičce a díky svým parametrům jsou vyhledávány pro oblast vysokofrekvenční techniky a všude tam, kde je nutné dosáhnout vysoké kvality spojení.

Formike Electronic Co., Ltd. je vyspělá čínská společnost zabývající se návrhem, výzkumem, výrobou i prodejem monochromatických LCD, LCD modulů a souvisejících produktů. Výrobny byly založeny v roce 1999 v Shenzhenu (monochromatické produkty) a v ChangZhou (barevné displeje). Tato značka disponuje bohatými zkušenostmi z více než desítky let navrhování a zkušeností z vývoje a výroby moderních technologií. Finálními řešeními jsou standardní i zákaznické produkty s rychlou flexibilitou.

Circuit Design je japonský výrobce radiových modulů. Specializuje se na návrh a výrobu vysílačů, přijímačů, transceiverů, radiových modemů a audio modulů v bezlicenčních krátkovlnných pásmech. Díky nízkému vysílacímu výkonu, vysoké citlivosti, úzkému pásmu a použití diskrétních součástek v kompaktním kovovém pouzdře mají moduly vynikající vlastnosti, dlouhý dosah a nízkou proudovou spotřebu. Jsou vhodné pro průmyslové aplikace, bezdrátové řízení, telemetrii, alarmy, zabezpečovací techniku apod.

Kontakty

MICRORISC s.r.o.
Průmyslová 1275, 506 01 Jičín, Česká republika
IČO: 25 92 16 81, DIČ: CZ 25 92 16 81
Telefon +420 493 538 125
Fax +420 493 538 126
GSM +420 777 573 357
sales@microrisc.com
support@microrisc.com
www.microrisc.com
 
www.wobchod.cz